sponsorzy Sponsorzy
extranet internet creator
Ambasada Urody
YARA
* Nawigacja: NewsNewsy

MUSICAL KAROL

Pragnę serdecznie zaprosić  na spektakl muzyczny pt. „Karol”, poświęcony życiu i dziełu Świętego Jana Pawła II.  Jego premiera odbędzie się 25 lutego 2017 roku o godz. 18.00 w Tauron Arenie Kraków.  

 „Karol. Musical o życiu Jana Pawła II” to widowisko taneczne i wokalne stworzone na podstawie biografii Karola Wojtyły oraz niezliczonych anegdot z czasów jego pontyfikatu. Na muzycznej scenie twórcy widowiska przedstawią postać człowieka pełnego pogody ducha, poczucia humoru, twórczej pasji i miłości do ludzi, który ze wskazanych cech i wartości uczynił znak rozpoznawczy Kościoła XX wieku, zmieniając nie tylko oblicze Watykanu, ale także Polski i Europy. Spektakl będzie opowieścią biograficzną o Karolu Wojtyle, przygotowaną przede wszystkim z myślą o młodych widzach – pozwoli publiczności zapoznać się z niezwykłym życiem Jana Pawła II (od czasów dzieciństwa po okres pontyfikatu papieskiego), a także z dziełem i wartościami wpisanymi w działalność Wielkiego Polaka. W przygotowywanym spektaklu udział wezmą gwiazdy polskiej sceny muzycznej (m.in. Anna Wyszkoni, Jacek Kawalec, Piotr Cugowski, Wojciech Cugowski) oaz artyści najlepszych scen musicalowych w Polsce. Kierownictwo wokalne, aranżacja wokalna, rola Celiny - Katarzyna Puma Piasecka

http://www.musical-karol.pl/glowna

Już jest gotowy teledysk do singla "Every time" promującego nowy autorski album Katarzyny Pumy Piaseckiej. Premiera teledysku wraz z koncertem 25 marca w Kopalni Kultury!

« wstecz

© Copyright Kasia "Puma" Piasecka 2007-2019 powered by netadmin 7.10 mikrofon